Zawodniczki Feniksa Stargard wracają z młodzieżowych mistrzostw Polski z dwoma medalami.
Srebro trafiło do Paulina Kucharczyk, która reprezentowała również Uniwersytet Szczeciński. W finale przegrała z zawodniczką z Kartuz.
Brązowy medal padł łupem Nikoli Piechockiej z ZS nr 2 w Stargardzie, która pewnie wygrała walkę o trzecie miejsce.
Mistrzostwa Polski U-20 odbyły się w Chęcinach.
Fot. Feniks Pesta Stargard