To kolejna edycja rozgrywek organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. O szanse na awans na szczebel centralny powalczy pięć zespołów.
Tytułu bronić będzie Szczecińska Akademia Futsalu. O walkę o wyższe cele postara się też Wielim Szczecinek.
Nie małe szansę ma ekipa Futsalu Koszalin, czy Futsalu Kołobrzeg, w którym w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać byłego reprezentanta Polski – Szymona Pawłowskiego.
Z rywalizacji na parkiecie wycofała się Pogoń Połczyn Zdrój.
Pierwsza kolejka rozpocznie się w weekend.
Fot. ZZPN