Rusza futsalowa III liga

To kolejna edycja rozgrywek organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. O szanse na awans na szczebel centralny powalczy pięć zespołów.

Tytułu bronić będzie Szczecińska Akademia Futsalu. O walkę o wyższe cele postara się też Wielim Szczecinek.

Nie małe szansę ma ekipa Futsalu Koszalin, czy Futsalu Kołobrzeg, w którym w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać byłego reprezentanta Polski – Szymona Pawłowskiego.

Z rywalizacji na parkiecie wycofała się Pogoń Połczyn Zdrój.

Pierwsza kolejka rozpocznie się w weekend.

Fot. ZZPN