Ważne głosowanie w Świnoujściu. Prezydent Agatowska z wotum zaufania

To było jedno z najważniejszych głosowań w roku dla świnoujskiego samorządu. Radni ocenili pracę prezydent Joanny Agatowskiej.

 

Mimo emocji, długiej debaty i ostrych wymian zdań, ostateczny wynik głosowania był jednoznaczny. Większość radnych poparła prezydent Joannę Agatowską, udzielając jej wotum zaufania.

Wynik okazał się wyraźny. Za udzieleniem wotum zaufania Joannie Agatowskiej zagłosowało 14 radnych. Jeden radny był przeciw, a pięciu wstrzymało się od głosu.