Bramkarz wraca do Świtu Szczecin

Jakub Rajczykowski wraca do Świtu Szczecin. Bramkarz ponownie dołączył do drugoligowej drużyny.

21-latek ponownie został wypożyczony z Rakowa Częstochowa. W Świcie grał już w od lutego 2025 do stycznia 2026 roku.

Później ekstraklasowy klub skrócił jego wypożyczenie, a Rajczykowski udał się do I-ligowej Polonii Bytom.

Tam rozegrał tylko sześć spotkań.

W kolejnym sezonie bramkarz ponownie będzie występował w Świcie.

Fot. Świt Szczecin