Jakub Rajczykowski wraca do Świtu Szczecin. Bramkarz ponownie dołączył do drugoligowej drużyny.
21-latek ponownie został wypożyczony z Rakowa Częstochowa. W Świcie grał już w od lutego 2025 do stycznia 2026 roku.
Później ekstraklasowy klub skrócił jego wypożyczenie, a Rajczykowski udał się do I-ligowej Polonii Bytom.
Tam rozegrał tylko sześć spotkań.
W kolejnym sezonie bramkarz ponownie będzie występował w Świcie.
Fot. Świt Szczecin