Poseł Artur Łącki zawita dziś do Stargardu

Dziś w Stargardzie kolejne spotkanie w ramach Mobilnego Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. Wydarzenie zaplanowano na godz. 18.00 w Dom Kultury Kolejarza.

Gościem specjalnym będzie poseł Artur Łącki, który spotka się z mieszkańcami i przedsiębiorcami regionu, by rozmawiać o aktualnych wyzwaniach gospodarczych oraz kierunkach rozwoju lokalnej gospodarki. Tematem spotkania będą m.in. sytuacja przedsiębiorców, inwestycje, rozwój gospodarczy oraz szanse rozwojowe dla regionu. W otwartej formule uczestnicy będą mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami.

W wydarzeniu udział weźmie także Łukasz Szeląg, który specjalizuje się we wsparciu eksportu, komunikacji biznesowej oraz innowacjach w obszarze transformacji energetycznej.

Fot. Facebook / Artur Łącki – Poseł na Sejm RP