Piłkarze Pogoni Szczecin wracają na boisko. Po krótkiej przerwie wznawiają treningi.
„Portowcy” mają już za sobą badania medyczne, a dziś po raz pierwszy pojawią się na boisku po letniej przerwie.
Cały tydzień będą łączyć zajęcia z piłka i siłownią.
Zwieńczeniem pierwszego tygodnia pracy będzie mecz towarzyski z Dynamem Berlin.
Spotkanie odbędzie się w sobotę o 16.
Fot. Pogoń Szczecin