Pogoń Szczecin oficjalnie otworzyła nowy tunel. To miejsce, z którego piłkarze wychodzą na murawę przed meczami Ekstraklasy.
Projekt tunelu wybrali kibice, a ufundował go jeden ze sponsorów klubu – firma STS.

Pod wrażeniem był kapitan Pogoni, Kamil Grosicki.
Debiut nowego tunelu 8 lutego. Pogoń podejmie Termalicę Nieciecza.
Fot. Pogoń Szczecin