Pogoń Szczecin ma nowy tunel. „Na piłkarzach robi wrażenie”

Pogoń Szczecin oficjalnie otworzyła nowy tunel. To miejsce, z którego piłkarze wychodzą na murawę przed meczami Ekstraklasy.

Projekt tunelu wybrali kibice, a ufundował go jeden ze sponsorów klubu – firma STS.

Pod wrażeniem był kapitan Pogoni, Kamil Grosicki.

 

Debiut nowego tunelu 8 lutego. Pogoń podejmie Termalicę Nieciecza.

Fot. Pogoń Szczecin