Nie tak miał wyglądać ostatni wyjazdowy mecz Pogoni Szczecin w tym sezonie. „Portowcy” przegrali 0:2 z GKS-em Katowice.
Gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść już w pierwszej połowie.
W 7. minucie do siatki trafił Adam Zrelak, a pół godziny później podwyższył Bartosz Nowak.
Pogoń w drugiej części próbowała nawiązać kontakt, ale to się nie udało.
Fot. Pogoń Szczecin