Przed piłkarzami Pogoni Szczecin ostatni wyjazdowy mecz w tym roku. „Portowcy” zagrają w Katowicach z GKS-em.
Ostatni raz obie ekipy mierzy się ze sobą w kwietniu. Wówczas górą była ekipa Pogoni, która wygrała aż 4:0.
W tym spotkaniu szczecinianie również będą faworytami. GKS w tabeli zajmuje dopiero 15. miejsce. W ostatniej kolejce przegrał 1:3 z Piastem Gliwice.
Pogoń ma za sobą wysoko wygrany mecz z Zagłębiem Lubin – 5:1.
Co ciekawe, w pierwszym składzie po raz pierwszy pojawi się Benjamin Mendy. Dla Francuza będzie to drugi występ w barwach „Portowców”.
Początek spotkania o 20:15.