I liga: Kotwica pokonana

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg mają na koncie pierwszą ligową porażkę. Biało-Niebiescy ulegli na własnym stadionie Stali Rzeszów 1:3.

Do przerwy drużyna Ryszarda Tarasiewicza  przegrywała 0:2, po błędach w obronie i samobójczym golu obrońcy Tomasza Wełny. W drugiej połowie, kontaktową bramkę dla Kotwicy zdobył Łukasz Kosakiewicz. Już w doliczonym czasie gry, Stal podwyższyła prowadzenie. Po meczu trener Kotwicy przyznał, że jego zespół nie powinien przegrać.

Zagraliśmy dobry mecz, nie powinniśmy tracić takich bramek w pierwszej połowie. Po przerwie, wykreowaliśmy kilka sytuacji do strzelenia goli. Przy zaangażowaniu moich piłkarzy i dobrze broniącej drużynie przeciwnika, powinniśmy doprowadzić do remisu

– ocenił trener Kotwicy Ryszard Tarasiewicz.

W tabeli, po czterech kolejkach, pierwszoligowcy z Koszalina zajmują 9 miejsce.

Kotwica Kołobrzeg – Stal Rzeszów 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Andreja Prokic (7), 0:2 Tomasz Wełna (21-samobójcza), 1:2 Łukasz Kosakiewicz (47), 1:3 Szymon Łyczko (90).

Żółta kartka – Kotwica Kołobrzeg: Leon Krekovic, Michał Kozajda. Stal Rzeszów: Milan Simcak.