Siatkarki Chemika Police nie sprawiły niespodzianki. Przegrały z UNI Opole 1:3 w meczu Tauron Ligi Kobiet.
Rywalki z Opola mają za sobą udane tygodnie. W tabeli zajmują trzecie miejsce, choć nikt przed sezonem na nie nie stawiał.
Dobrą formę potwierdziły w Szczecinie, gdzie wygrały pewnie, choć pierwszą partię przegrały.
Chemiczki wygrały pierwszego seta do 21. W kolejnych lepsze były rywalki, które wygrywały do 21, 22 i 16.
Fot. LOTTO Chemik Police