Pogoń Szczecin rozpoczęła przygotowania do sezonu

Piłkarze Pogoni Szczecin wracają na boisko. Po krótkiej przerwie wznawiają treningi.

„Portowcy” mają już za sobą badania medyczne, a dziś po raz pierwszy pojawią się na boisku po letniej przerwie.

Cały tydzień będą łączyć zajęcia z piłka i siłownią.

Zwieńczeniem pierwszego tygodnia pracy będzie mecz towarzyski z Dynamem Berlin.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o 16.

Fot. Pogoń Szczecin