Zapaśniczki Feniksa PESTA Stargard z medalami mistrzostw Polski

Zawodniczki Feniksa Stargard wracają z młodzieżowych mistrzostw Polski z dwoma medalami. 

Srebro trafiło do Paulina Kucharczyk, która reprezentowała również Uniwersytet Szczeciński. W finale przegrała z zawodniczką z Kartuz.

Brązowy medal padł łupem Nikoli Piechockiej z ZS nr 2 w Stargardzie, która pewnie wygrała walkę o trzecie miejsce.

Mistrzostwa Polski U-20 odbyły się w Chęcinach.

Fot. Feniks Pesta Stargard