Bez niespodzianki w Policach. Chemik przegrał z rewelacją sezonu

Siatkarki Chemika Police nie sprawiły niespodzianki. Przegrały z UNI Opole 1:3 w meczu Tauron Ligi Kobiet.

Rywalki z Opola mają za sobą udane tygodnie. W tabeli zajmują trzecie miejsce, choć nikt przed sezonem na nie nie stawiał.

Dobrą formę potwierdziły w Szczecinie, gdzie wygrały pewnie, choć pierwszą partię przegrały.

Chemiczki wygrały pierwszego seta do 21. W kolejnych lepsze były rywalki, które wygrywały do 21, 22 i 16.

Fot. LOTTO Chemik Police