Pogoń przegrała w Katowicach

Nie tak miał wyglądać ostatni wyjazdowy mecz Pogoni Szczecin w tym sezonie. „Portowcy” przegrali 0:2 z GKS-em Katowice.

Gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść już w pierwszej połowie.

W 7. minucie do siatki trafił Adam Zrelak, a pół godziny później podwyższył Bartosz Nowak.

Pogoń w drugiej części próbowała nawiązać kontakt, ale to się nie udało.

Fot. Pogoń Szczecin