Ostatni wyjazdowy mecz Pogoni w tym roku. Mendy w wyjściowym składzie!

Przed piłkarzami Pogoni Szczecin ostatni wyjazdowy mecz w tym roku. „Portowcy” zagrają w Katowicach z GKS-em. 

Ostatni raz obie ekipy mierzy się ze sobą w kwietniu. Wówczas górą była ekipa Pogoni, która wygrała aż 4:0.

W tym spotkaniu szczecinianie również będą faworytami. GKS w tabeli zajmuje dopiero 15. miejsce. W ostatniej kolejce przegrał 1:3 z Piastem Gliwice.

Pogoń ma za sobą wysoko wygrany mecz z Zagłębiem Lubin – 5:1.

Co ciekawe, w pierwszym składzie po raz pierwszy pojawi się Benjamin Mendy. Dla Francuza będzie to drugi występ w barwach „Portowców”.

Początek spotkania o 20:15.