Piłkarze ręczni Sandra SPA Pogoni poznali rywali w barażu o awans do Superligi. Szczecinianie zagrają z PIOTRKOWIANINEM Piotrków Trybunalski.
Pogoń wywalczyła wicemistrzostwo w Lidze Centralnej. To dało jej przepustkę do gry w barażu o awans do Superligi.
Rywala wyłonił mecz KS LOTTO Puławy z Piotrkowianinem. Lepsza okazała się ekipa gości, która wygrała 40:37 i zajęła 11. miejsce w lidze.
Termin rozegrania barażowego spotkania nie został jeszcze podany.
Fot. Sandra SPA Pogoń Szczecin