Świt Szczecin wyszarpał punkt we Wrocławiu

Piłkarze Świtu Szczecin wywalczyli punkt w starciu ze Śląskiem Wrocław. 

 

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego do Wrocławia pojechali kilka dni po przegranym meczu pucharowym 1:3 z Chojniczanką Chojnice.

Starcie ze Śląskiem zaczęło się fatalnie. Gospodarze już po 30. minutach prowadzili 2:0.

Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Aleksander Woźniak.

Wynik ustalił w 94. minucie Robert Obst.

Fot. Świt Szczecin