Samochód wpadł do wykopu w centrum Szczecina (ZDJĘCIA)

Groźnie wyglądające zdarzenie na skrzyżowaniu ul. bł. Królowej Jadwigi i Narutowicza w Szczecinie. Po kolizji dwóch samochodów osobowych jeden z pojazdów wpadł do wykopu prowadzonego przy pracach ziemnych.

Doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów wpadł do wykopu, w którym prowadzone były prace ziemne. Jedna osoba została zaopatrzona na miejscu, nie było jednak potrzeby przewożenia jej do szpitala. Obecnie działania służb koncentrują się na wydobyciu samochodu z wykopu. Na miejscu pracuje również pogotowie gazowe, ponieważ roboty ziemne były prowadzone w rejonie sieci gazowej” – poinformował st. kpt. Franciszek Goliński z Komendy Miejskiej PSP w Szczecinie

Foto: Piotr Sikora/Twoje Radio