Porażka Błękitnych w Kołobrzegu

W spotkaniu kontrolnym rozegranym w Kołobrzegu Błękitni Stargard przegrali z trzecioligową Kotwicą 2:0.

Po strzale z rzutu karnego Kotwica prowadziła po pierwszej połowie 1:0. Druga połowa również nie była szczęśliwa dla zawodników ze Stargardu i kołobrzeżanie strzelili drugą bramkę. Są to tylko spotkania sparingowe. Jak podkreśla trener Tomasz Grzegorczyk:

Z każdego sparingu wyciągane są odpowiednie wnioski, drużyna jest w fazie budowy i potrzebuje czasu aby się odpowiednio zgrać. W lidze powinno to wyglądać zupełnie inaczej.

Kolejny sparing odbędzie się w Stargardzie, 17 lutego, gdzie o godzinie 17:00 na euroboisku odbędzie się mecz z Bałtykiem Koszalin.

Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard 2:0 (1:0)

Skład: Weinzettel (Sasiak 45’), Andrzejewski (Theus 45’) Kujawa, Wajsak (Pelikan 70’), Sitkowski (Sawczak 45′), Karmanski (Krawczun 45′), Cywiński , Starzycki , Bochnak (Groński 75’) Kwiatkowski (Lis 70′), Brzeziański (Kaczmarek 45’)