O włos od wygranej

Spójnia zaprezentowała się na tle dużo wyżej notowanego rywala, w dodatku na jego parkiecie, doskonale. Po pierwszej kwarcie prowadziła 21:17. Potem losy meczu różnie się układały. W końcówce biało-bordowi zbliżyli się do rywala na dwa oczka. Wówczas Dariusz Wyka celnie wykonał dwa rzuty wolne. Posłuchajmy relacji komentatora z portalu emocje.tv:

Niekwestionowanym liderem Spójni był Anthony Hickey, który w ciągu 30 minut spędzonych na parkiecie zdobył aż 33 punkty. W Arce najskuteczniejszy, lecz nie tak jak „Hiki”, był wspomniany Wyka, autor 20 oczek.

Była to 12. porażka Spójni w piętnastym meczu w tym sezonie. Spójnia, razem z Miastem Szkła Krosno i Treflem Sopot, okupuje dolne rejony tabeli Energa Basket Ligi