Koniec ME w kolarstwie torowym. Kolarki z Pomorza Zachodniego bez większych sukcesów

Za nami mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. Impreza odbyła się w Turcji, a Pomorze Zachodnie reprezentowały dwie zawodniczki.

 

Nikola Sibiak i Nikola Seremak z Klubu Kolarskiego Ziemia Darłowska zakończyły udział w mistrzostwach rywalizacją w keirnie.

Sibiak była 17. a Seremak uplasowała się o trzy lokaty wyżej.

Wcześniej obie startowały indywidualnie w sprincie – udało się osiągnąć tylko 1/16 finału.

Największym sukcesem był start drużynowy. W sprincie reprezentacja Polski z udziałem zawodniczek z Pomorza Zachodniego zajęła piąte miejsce.

Fot. PZKol