Za nami mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. Impreza odbyła się w Turcji, a Pomorze Zachodnie reprezentowały dwie zawodniczki.
Nikola Sibiak i Nikola Seremak z Klubu Kolarskiego Ziemia Darłowska zakończyły udział w mistrzostwach rywalizacją w keirnie.
Sibiak była 17. a Seremak uplasowała się o trzy lokaty wyżej.
Wcześniej obie startowały indywidualnie w sprincie – udało się osiągnąć tylko 1/16 finału.
Największym sukcesem był start drużynowy. W sprincie reprezentacja Polski z udziałem zawodniczek z Pomorza Zachodniego zajęła piąte miejsce.
Fot. PZKol