King Szczecin żegna się z półfinałem Energa Basket Ligi

King Szczecin przegrał swoje spotkanie z drużyną Legią Warszawa 72:79 i kończy rozgrywki w Energa Basket Lidze.

To nie było najlepsze spotkanie podopiecznych Jesusa Ramireza. O zwycięstwie drużyny z Warszawy zadecydowała druga i czwarta kwarta, które King wyraźnie przegrał. W drugiej kwarcie przegranej przez szczeciński zespół 25:9, koszykarze z Warszawy zdobyli 14 punktów z rzędu. Zawodnicy Kinga przed tym spotkaniem byli pod ścianą i jedynie zwycięstwo w tym spotkaniu ratowało sytuację przed piątym meczem, który mógł zadecydować o dalszych losach szczecińskiego zespołu. King swoją porażką żegna się z rozgrywkami Energa Basket Ligi i ostatecznie kończy ligę na siódmym miejscu.

King: Tookie Brown 15, Maciej Lampe 13, Michael Fakuade 13, Mateusz Zębski 11, Jakub Schenk 8, Dominik Wilczek 6, Rodney Purvis 2, Mateusz Bartosz 2, Cleveland Melvin 2.