King przegrał. Zadecydowała gra w obronie

Koszykarze Kinga Szczecin przegrał swoje spotkanie z drużyną Startu Lublin 70:78.

Koszykarze ze Szczecina dobrze weszli w spotkanie z drużyną Lublina. Pierwsza kwarta dawała nadzieję na to, że King będzie budował swoją przewagę krok po kroku. Druga kwarta pokazała inny obraz tego spotkania w garść wzięli się zawodnicy z Lublina i swoją obroną raz po raz bronili rzuty zawodników Jesusa Ramireza. Jednym z katów szczecińskiej drużyny okazał się Thomas Davis, który jeszcze nie dawno grał w drużynie Kinga, a w spotkaniu w Szczecinie zdobył 13 punktów.

King już trzeci raz w tym sezonie zagrał w roli gospodarza na innej hali. Sezon rozpoczął w Netto Arenie, potem przeniósł się na Halę OSiR w Stargardzie, a mecz z Lublinem odbył się na obiekcie przy Twardowskiego w Szczecinie.

King: Maciej Lampe 12, Michael Fakuade 9, Dustin Ware 8, Cleveland Melvin 7, Mateusz Zębski 7, Jakub Schenk 6, Zach Thomas 6, Dominik Wilczek 5, Tookie Brown 4, Mateusz Bartosz 4.