III liga grała mecze. Zobacz wyniki

III liga wznowiła w ten weekend swoje spotkania.

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Koszalinie, miejscowy Bałtyk przegrał swoje spotkanie z liderem III ligi – Radunią Stężyca, 4:0.

Bramkę dla Raduni strzelił dobrze znany stargardzkim kibicom – Wojciech Fadecki, który na początku sezonu 2020/2021 dołączył z Błękitnych do zespołu ze Stężycy.

W drugim spotkaniu rozgrywanym w Świnoujściu, Flota przegrała swoje spotkanie z wiceliderem – Polonią Środa Wielkopolska 1:2.

Bramkę dla Floty Świnoujście strzelił Dmytro Shevchuk w 71 minucie jednak to nie wystarczyło by pokonać zespół ze Środy Wielkopolskiej. Zespół byłego trenera Błękitnych Stargard – Krzysztofa Kapuścińskiego strzelił bramkę w 90 i 95 minucie co dało ostatecznie zwycięstwo dla przyjezdnych. Nie był to najlepszy mecz Floty, która przez chwilę dekoncentracji i straciła trzy punkty, mogące oddalić świnoujskich piłkarzy od strefy spadkowej.

W trzecim spotkaniu rozgrywanym w Policach miejscowy Chemik mierzył się z Górnikiem Konin spotkanie zakończyło się przegraną drużyny z naszego regionu 1:2.

Bramkę honorową dla zawodników Chemika strzelił Jakub Świder w 78 minucie spotkania. Obie bramki dla przyjezdnych z Konina padły w pierwszej połowie spotkania.

Kolejne spotkanie jakie miało miejsce odbyło się na ulicy Stołczyńskiej w Szczecinie. Faworyzowany Świt Skolwin mierzył się w derbowym spotkaniu z Pogonią II Szczecin. Wynik tego spotkania to 0:0.

Gwardia Koszalin, która również rozgrywała swoje spotkanie wygrała na własnym boisku z Mieszkiem Gniezno 2:0.

Obie bramki dla zawodników z Koszalina padły po rzutach karnych. W 1 minucie bramkę na 1:0 strzelił Daniel Chyla, który ma za sobą występy w 1. lidze. Gola na 2:0 strzelił Gabriel Szygenda.

W ostatnim spotkaniu III ligi z udziałem zespołu z naszego regionu, Kotwica Kołobrzeg mierzyła się z Bałtykiem Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Bałtyku.