To był dobry sezon, pełen wzlotów i upadków – tak podsumował miniony sezon Jarosław Piskorz, trener Błękitnych Stargard.
Jego podopieczni zajęli drugie miejsce w III lidze i walczyli o awans w barażach. Pierwszą przeszkodę udało się pokonać.
Błękitni pokonali 3:0 MKS Kluczbork. W finale lepsza okazała się ekipa Olimpii Grudziądz.
Podsumował szkoleniowiec.
W nowym sezonie Błękitnych czeka kilka zmian. Jedna z nich została już ogłoszona. Od 1 lipca wiceprezesem ds. sportowych zostanie Ariel Wawszczyk, wychowanek klubu.
Wawszczyk karierę piłkarską musiał przedwcześnie zakończyć z powodów zdrowotnych.