Oscar Garcia ma już za sobą pierwsze treningi i pierwszą konferencję prasową w Pogoni. Szkoleniowiec nie krył radości z tego, że będzie mógł pracować w Szczecinie.
Były trener Ajaxu Amsterdam podkreślał, że „Portowcy” dysponują bardzo dobrą bazą treningową. Ma też nadzieję, że zarząd klubu wkrótce dokona kolejnych transferów.
Okan Ozkan, dyrektor ds. skautingu i rekrutacji podkreślił, że Garcia pasuje do Pogoni.
Oscar Garcia zastąpił na stanowisku trenera Thomasa Thomasberga.