Błękitni odpadają z Pucharu Polski

Stargardzianie od początku zagrali w tym spotkaniu bardzo odważnie, a gra była wyrównana. Na prowadzenie wyszli jednak goście, którzy od 27. minuty prowadzili po strzale Adama Paluchowskiego. Ich radość nie trwała długo, ponieważ 10 minut później znakomite dośrodkowanie Sanockiego wykorzystał Piotr Kurbiel. Do przerwy było zatem 1:1.

Druga połowa to dalej wyrównana gra. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 70. minuty, kiedy to Rzepeckiego pokonał Mak. Błękitni w końcówce meczu mieli jeszcze szanse na wyrównanie, jednak strzał Kurbiela najpierw obronił bramkarz Stali, a chwilę później został on zablokowany przez obronę.

Zwycięstwo Stali oznacza, że właśnie ta ekipa zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski. Wcześniej ekipa z Podkarpacia pokonała Pogoń Szczecin.