Gorgon zostanie piłkarzem Świtu Szczecin?

Alexander Gorgon jeszcze kilka dni temu chciał zakończył piłkarską karierę. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie ją kontynuował w Szczecinie.

Gorgon przez kilka lat grał dla Pogoni Szczecin. Miniony sezon zakończył z 20 występami w bawarach austriackiego Altach. To miał być jego ostatni sezon.

37-latek rozpoczął jednak przygotowania do sezonu w Świcie Szczecin. Ma tam też pełnić rolę asystenta trenera Marcina Sasala – dowiedział się portal Gs24.pl

Gorgon w Pogoni występował przez prawie pięć lat. Rozegrał dla „Dumy Pomorza” 109 spotkań, zdobył 22 gola i zanotował 10 asyst.

Fot. Weszlo.com