Pogoń Szczecin wygrała z Piastem i uciekła ze strefy spadkowej

Pogoń Szczecin pokonała 2:0 Piasta Gliwice i wydostała się ze strefy spadkowej. „Portowcy” wynik meczu ustalili już w pierwszej połowie.

Pogoń zadała dwa skuteczne ciosy. Najpierw rzut karny wykorzystał Frederik Ulvestad, a tuż przed przerwą po długim podaniu sytuację sam na sam wykorzystał Paul Mukairu.

Piast miał przewagę niemal przez 90 minut, ale nie potrafił stworzyć sobie dogodnej okazji na zdobycie gola.

Pogoń dzięki zwycięstwu awansowała na 12. miejsce w tabeli.

Fot. Pogoń Szczecin