3 pkt zostają w Kluczewie. Polski Cukier Kluczevia Stargard pokonała Dąb Dębno

Wczoraj (środa), piątą kolejkę rozegrali piłkarze IV ligi zachodniopomorskiej. Walcząca o powrót na boiska trzeciej ligi, Polski Cukier Kluczevia Stargard pokonała Dąb Dębno 2:0.

Pierwsza połowa trochę taka senna, apatyczna, ale strzelamy bramkę i zamiast troszkę uspokoić grę mając stuprocentowe sytuacje, nie zamykamy tego meczu. Wkrada się taka nerwowość. Druga połowa już zdecydowanie lepsza, strzelamy bramkę. Ważne, że dopisujemy trzy punkty bez kontuzji. Czekamy już na następny mecz.

– Relacjonuje trener, Krzysztof Kapuściński.

Zespoły z czołówki tabeli również nie zwalniają tempa. Flota Świnoujście ograła na wyjeździe Iskierkę Szczecin 3:0, a lider, Bałtyk Koszalin wygrał w Bobolicach z Mechanikiem 2:1.Ważne punkty w meczu z Białymi Sądów, wywalczyli piłkarze rezerw Błękitnych Stargard, zwyciężając 2:1 na boisku rywala.