Stal pokonana. Pogoń w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Pogoń Szczecin pokonała 3:0 Stal Rzeszów i pewnie awansowała do trzeciej rundy Pucharu Polski.

“Portowcy” mecz rozpoczęli od mocnego uderzenia. Wynik otworzył w 24. minucie Rafał Kurzawa, ładnym strzałem z dystansu. Do przerwy więcej goli kibice nie oglądali.

W drugiej części spotkania najpierw trafił Efthymis Koulouris, a wynik ustalił Vahan Bichakhchyan.

Wcześniej awans do III rundy wywalczyła też Kotwica Kołobrzeg, która pokonała ŁKS II 3:2.

Jutro swój mecz zagra Świt Szczecin, który zmierzy się z Wigrami Suwałki.

Stal Rzeszów – Pogoń Szczecin 0:3 (0:1)