Spójnia Stargard z drugą porażką w play-off

Zawodnicy Spójni Stargard po raz drugi przegrali w ćwierćfinale z Zastalem Zielona Góra 74:89.

Przed rozpoczęciem fazy play-off było wiadomo, że Spójnia nie będzie miała łatwych meczów z Zielonogórzanami. W drugim meczu z rzędu powtórzyła się sytuacja, że zawodnicy Marka Łukomskiego świetnie weszli w mecz dominując zespół Zastalu. Jednak druga połowa spotkania z nawiązką była odrabianiem strat przez zespół Żana Tabaka.

Po pierwszej połowie stargardzki zespół prowadził 14 punktami. To dawało duże nadzieje na urwanie cennego zwycięstwa na wyjeździe. Jednak tak się nie stało. Dla zawodników Spójni była to druga porażka w Zielonej Górze. Trzecie spotkanie odbędzie się w poniedziałek wielkanocny w Stargardzie.

Spójnia: Nick Faust 17, Jay Threatt 16, Filip Matczak 14, Mateusz Kostrzewski 9, Baylee Steele 6, Francis Han 5, Raymond Cowels 5, Kacper Młynarski 2, Omari Gudul 0.