Reprezentantka Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów zdobyła dwa medale w Pruszkowie!

Weronika Wąsaty, reprezentantka Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów zdobyła dwa medale podczas Mistrzostw Polski rozegranych w Pruszkowie.

W pierwszy dzień Weronika Wąsaty wystartowała w wyścigu punktowym, gdzie zajęła bardzo dobre, piąte miejsce. Natomiast w drugi dzień zawodów wystartowała w wyścigu Scratch, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski. W ostatni dzień zawodów wystartowała w konkurencji 500 metrów ze  startu zatrzymanego i zdobyła tam srebrny medal Mistrzostw Polski.

Należy wspomnieć, że zawodniczka ze Stargardu podczas tych Mistrzostw sprawdziła się również w gronie Elity w konkurencji 3000 m ze startu zatrzymanego, zajmując 9 miejsce.