Polska przegrywa z Chorwacją w Koszalinie (Galeria zdjęć)

Polska przegrywa z Chorwacją 2 : 3 w Koszalinie. Biało-czerwoni do przerwy prowadzili i mieli jednopunktową przewagę. Gola dla Polski już w trzeciej minucie zdobył S. Szadurski. Strzelcem z chorwackiej drużyny w 14 minucie był L. Perić. Szczęście uśmiechnęło się do Polaków chwilę później, kiedy M. Kuraja z drużyny przeciwnej wprowadził piłkę do własnej bramki. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie, a konkretnie w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Gole dla Chorwatów zdobyli ponownie L. Perić i chwilę później D. Mataja.

Mimo klęski zawodnicy chwalili sobie atmosferę na hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie. Mówi Bartosz Nawrat, bramkarz reprezentacji.

Przegrana nie oznacza zupełnej porażki. O awans na mistrzostwa świata Polacy będą walczyć w meczu rewanżowym, który już za cztery dni w Zagrzebiu.