Pogoń II Szczecin z okręgowym Pucharem Polski

Pogoń II Szczecin zdobywcą regionalnego Pucharu Polski. W finale pokonali oni 2-0 Vinetę Wolin.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. W 28. minucie karnego na bramkę zamienił Oskar Kalenik, sześć minut później bramkę na 2:0 strzelił Błażej Starzycki. Wygrana okręgowego turnieju daje trzecioligowym rezerwom Pogoni prawo startu w przyszłorocznej edycji Pucharu Polski. W zeszłym sezonie ten przywilej przypadł innemu szczecińskiemu zespołowi – Świtowi. Drużyna ze Skolwina odpadła w 1/16 finału, przegrywając z Legią Warszawa 1:0, wcześniej eliminując Wisłokę Dębica po rzutach karnych.

W następnej edycji Pucharu Polski zachodniopomorskie będzie mieć tylko dwójkę reprezentantów i będą to oba zespoły Pogoni. Zespół rezerw zacznie od pierwszej rundy, pierwszy zespół natomiast dopiero od 1/16 finału.