Piłkarki nożne Olimpii Szczecin przegrały

Olimpia Szczecin przegrała swoje domowe spotkanie spotkanie z drużyną Czarnych Sosnowiec 0:5.

W meczu rozgrywanym przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie, liderki Ekstraligi pewnie pokonały gospodarzy. Do końca pierwszej połowy na tablicy wyników widniał wynik 0:3. Bramki dla drużyny z Sosnowca padły w 33, 39 i 41 minucie. Druga połowa nie zmieniła oblicza tego spotkania zawodniczki Czarnych Sosnowiec pewnie prowadziły grę i strzeliły kolejne dwie bramki. Szczecińskie zawodniczki nie były w stanie się przebić przez dobrze dysponowaną obronę liderek Ekstraligi.

Olimpia Szczecin obecnie zajmuje 9. miejsce w Ekstralidze. Kolejne spotkanie szczecińskich piłkarek nożnych zostanie rozegrane 13 marca w Gdańsku, gdzie zmierzą się z miejscową Akademią Piłkarską Gdańsk.