Ola Stawiraj ze srebrnym medalem Pucharu Polski w kolarstwie szosowym

Ola Stawiraj z Klubu Kolarskiego Ziemia Darłowska wywalczyła srebrny medal podczas Pucharu Polski w kolarstwie szosowym.

 

Zawodniczka z Pomorza Zachodniego rywalizowała w kategorii Open Elita w wyścigu ze startu wspólnego.

Równie dobry występ zanotowała Mila Barczyk w kategorii juniorka młodsza, która zakończyła zawody na 5. miejscu.

Impreza odbyła się  w Chrzypsku Wielkim.

Fot. Klub Kolarski Ziemia Darłowska