Start » Wiadomości » Sport
Zwycięstwo było o włos - remis Błękitnych z Rybnikiem
Dodano: 26. sierpnia 2018 20:01

Błękitni podzielili się punktami z ROW-em Rybnik w niedzielnym meczu 7. kolejki II ligi. Spotkanie mogło się podobać, ale niedosyt pozostał.

Goście objęli prowadzenie już w 7. minucie, po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. W tej części żadnej ze stron nie udało się już zmienić wyniku.

- powiedział na konferencji trener Błękitnych, Adam Topolski.

W drugiej połowie działo się znacznie więcej. Najpierw wyrównanie, po pięknym trafieniu Mateusza Kwiatkowskiego, a niedługo potem karny – tym razem dla Błękitnych. Intencje Michała Cywińskiego wyczuł jednak bramkarz gości. Trener ROW-u, Roland Buchała miał nieco żal do swoich graczy za postawę w drugiej części.

Błękitni zdobyli 11. punkt w tegorocznych rozgrywkach II ligi. Gorzej prezentują się czwartoligowe rezerwy, które w czterech meczach zanotowały w lidze tylko jedno oczko. W niedzielę podopieczni Roberta Gajdy ulegli Sparcie Węgorzyno 2:6.

Godzina: 10:00 - 15:00