Błękitni odbijają się od dna

Błękitni w końcu się przełamali. Stargardzianie pokonali na własnym stadionie Puszczę Niepołomice 2:1, choć pierwsze połowa nie dawała żadnych nadziei na jakiekolwiek punkty.

Błękitni w pierwszej połowie nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę rywali i schodzili do szatni przegrywając 0:1 po bramce Mateusza Brozia. W 66. minucie stało się coś, na co kibice czekali. Najpierw gola zdobył Piotr Wojtasiak, a dwie minuty później po strzale z rzutu karnego wynik podwyższył Maciej Liśkiewicz. Bohaterem spotkania był jednak ktoś inny. Rafał Gutowski, wszedł na boisko w drugiej połowie i popisał się dwoma asystami.

przyznał po spotkaniu.

Dzięki 3 punktom stargardzianie odbili się od dna i awansowali na 16. miejsce w II lidze.