Hit IV ligi dla Kluczevii!

Kluczevia Stargard pokonała 2:0 Gwardię Koszalin w meczu na szczycie tabeli IV ligi. Podopieczni trenera Krzysztofa Kapuścińskiego dzięki zwycięstwu powiększyli swoją przewagę nad resztą stawki.

Mecz lidera tabeli – Kluczevii, z wiceliderem – Gwardią śmiało można było nazwać hitem 11. kolejki. Obie ekipy nie zawiodły i dostarczyły kibicom wielu emocji.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 32. minucie po golu Grzegorza Tarasewicza. I tak też zostało do przerwy. W pierwszej akcji drugiej części meczu wynik spotkania podwyższył i ustalił Oliver Albiński.

Gwardia kończyła mecz w osłabieniu po czerwonej kartce Kacpra Łotysza w 52. minucie.

Kluczevia prowadzi w tabeli IV ligi z 31 punktami na koncie. Jest na razie jedyną niepokonaną drużyną w stawce.