1,8 miliona złotych trafi do Spójni Stargard na kolejny sezon. To taka sama kwota jaką klub otrzymał za grę w Ekstraklasie.
Biało-Bordowi drugi sezon z rzędu zagrają w I lidze. Mogą liczyć na duże pieniądze z miasta. Chodzi o stabilizację finansową klubu – przekonuje prezydent Stargardu, Rafał Zając.
Dla porównania. Grający w Ekstraklasie King Szczecin otrzyma od samorządu blisko 2,5 miliona złotych.