Deklasacja w Szczecinie!

W 22. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę przed szesnastką zebrał Tomas Podstawski i pięknym strzałem od poprzeczki pokonał Jasmina Buricia. Chwilę później świetną szansę miał Buksa, lecz nie trafił w bramkę z kilku metrów. Swoje okazje mieli również goście. W dobrych sytuacjach znaleźli się Gytkjaer i Amaral, ale ich strzały w ostatnim momencie świetnie blokował Hubert Matynia. W 41. minucie było już 2:0. Po centrze z boku boiska Lasha Dvali znalazł się w podobnej sytuacji, jaką miał Buksa. Gruzin się nie pomylił i pewnym uderzeniem pokonał bezradnego bramkarza „Kolejorza”. W 60. minucie indywidualną akcją popisał się Kozulj, znalazł w polu karnym świetnie ustawionego napastnika, który zamienił stuprocentową sytuację na bramkę. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3:0 w bardzo prestiżowym dla nich meczu.