Chemik Police pewnie wygrywa w Lidze Mistrzyń

Zawodniczki Chemika Police wygrały swoje spotkanie z drużyną Uniwersytyetu Olomunec 3:0.

Siatkarki trenera Ferhata Akbasa zagrały solidne spotkanie. Już od pierwszego seta widać było dominację zawodniczek z Polic. Pierwszy set wygrany do 12 pokazał, że ten mecz szybko ma być zakończony. W drugim secie zawodniczki z Czech zaatakowały odrobinę groźniej, jednak nie wystarczyło to na wygranie seta. Chemik drugi set wygrał 25:23. Trzeci set to jednostronna gra zakończona zwycięstwem Chemika do 17 punktów.

Najlepszą zawodniczką spotkania została Jovanna Brakocevic-Canazian.

Kolejne spotkanie Chemika już dziś (03.02.2021). O 20:30 odbędzie się mecz z Dynamem Kazań.

Grupa Azoty Chemik Police – VK UP Ołomuniec 3:0 (25:12, 25:23, 25:17)

Chemik: Marlena Kowalewska, Olga Strantzali, Agnieszka Kąkolewska, Jovana Brakocevic-Canzian, Martyna Grajber, Iga Wasilewska oraz Paulina Maj-Erwardt, Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk, Indy Baijens, Paulina Bałdyga, Izabela Żurawska (libero).