Błękitni Stargard przegrali w Świeciu

Błękitni przegrali 1:2 z Wdą Świecie w meczu 9. kolejce piłkarskiej III ligi. Dla stargardzkiej drużyny to drugi mecz bez zwycięstwa z rzędu.

Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania. Ta dobrze rozpoczęła się dla gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 54. minucie. Chwilę później było już 2:0. Błękitni dzielnie walczyli, żeby odrobić straty. W 67. minucie gola z rzutu wolnego zdobył Mateusz Piotrowski.

Do remisu nie udało się jednak doprowadzić i stargardzianie wracają z wyjazdu bez punktów. W poprzedniej kolejce udało się wywalczyć remis u siebie z Zawiszą Bydgoszcz (3:3).

Mimo porażki, podopieczni trenera Jarosława Piskorza wciąż mają kontakt z czołówką. Zajmują 9. miejsce w tabeli i mają 6 punktów straty do prowadzącego Sokoła Kleczew.