Belgowie górą po raz drugi w tym tygodniu – Polska 0-1 Belgia

Reprezentacja Polski kończy czerwcowe zgrupowanie drugim spotkaniem z Belgami w ciągu tygodnia. Nie udało się jednak zrewanżować się za przegraną w Belgii, Polacy przegrywają 0-1.

Jedyna bramka padła w pierwszej połowie. Po dokładnie mierzonej wrzutce Youriego Tielemansa w 16. minucie gola strzelił głową Michy Batshuayi. Przy tej akcji nie popisała się nasza formacja obronna, która była mocno spóźniona z naciskami na Belgów.

Reszta meczu przebiegła, z kilkoma wyjątkami, bez większej historii, obie drużyny próbowały szarpać, miały swoje okazje, ale widać, że trudy tego przedłużonego zgrupowania oraz całego sezony dały się już we znaki zawodnikom obu zespołów. Ci po tym spotkaniu mogą udać się do swoich klubów lub na krótkie urlopy. Następne zgrupowanie reprezentacji narodowych zaplanowane jest na wrzesień.