AZS postraszył lidera

Koszalinianie fatalnie zagrali w drugiej kwarcie, którą przegrali 21:35. Ale po przerwie pokazali charakter, zaczynając od prowadzenia 8:0, a ostatecznie kończąc trzecią odsłonę wysoką wygraną 25:10. „Akademicy” zbliżyli się już do rywala na pięć oczek, ale ostatecznie to goście dowieźli prowadzenie do końca. Udany debiut w AZS-ie zaliczył Torey Thomas. Zdobył w sumie 23 punkty, miał 3 zbiórki i 4 asysty. W ekipie gości wyróżnił się z kolei Łukasz Koszarek z 13 punktami.

AZS zajmuje w tabeli 13. miejsce. A zamyka ją Spójnia Stargard, o której meczu z Kingiem powiedziano i napisano już bardzo dużo. Niestety dużo złego… Trener Krzysztof Koziorowicz i zawodnik Marcel Wilczek bili się w pierś na konferencji prasowej, mówiąc, że wstyd im za to, jak zaprezentowali się w niedzielę Szczecinie.