Zapaśniczki ze Stargardu wróciły ze zgrupowania reprezentacji Polski

Trzy zawodniczki Feniksa PESTA Stargard zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Polski. Wróciły już do klubu po tygodniowych treningach.

 

W zgrupowaniu wzięły udział Maja Pawlikowska i Zuzanna Sokołowska. Trenerką kadry do lat 17 jest Katarzyna Mądrowska – również zawodniczka i trenerka Feniksa.

W zgrupowaniu kadry do lat 20 uczestniczyła za to Paulina Kucharczyk.

Fot. Feniks PESTA Stargard