Kolejny zawodnik zostaje Spójni na kolejny sezon

Aleksander Jęch to kolejny zawodnik, który zostaje w Stargardzie. Klub przedłużył z nim kontrakt na kolejny sezon.

22-letni środkowy trafił do „Biało-Bordowych” w sezonie 2024/2025 z Trefla Gdańsk.

W minionym sezonie rozegrał 23 mecze notując średnio blisko 5 punkty na mecz.

Fot. PGE Spójnia Stargard