Aleksander Jęch to kolejny zawodnik, który zostaje w Stargardzie. Klub przedłużył z nim kontrakt na kolejny sezon.
22-letni środkowy trafił do „Biało-Bordowych” w sezonie 2024/2025 z Trefla Gdańsk.
W minionym sezonie rozegrał 23 mecze notując średnio blisko 5 punkty na mecz.
Fot. PGE Spójnia Stargard