Szczecinianie z medalami podczas memoriału im. Wiesława Maniaka

10 medali zdobyli zawodnicy Startu Szczecin podczas paralekkoatletycznego Grand Prix Polski – memoriału im. Wiesława Maniaka. W tym cztery złote.

Aż trzy złote krążki padły łupem Artura Kamińskiego, który zwyciężył w biegach na 100, 400 i 1500 metrów.

Złoto dorzuciła też Jolanta Bilińska w rzucie oszczepem.

Srebrny i brązowy krążek wywalczył Damian Wróblewski w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem 2 kg.

Na najniższym stopniu podium stanęli Dawid Milewski i Paulina Oleksy w rzucie dyskiem oraz Andżela Szymczyszyn w rzucie oszczepem.

Fot. Start Szczecin