10 medali zdobyli zawodnicy Startu Szczecin podczas paralekkoatletycznego Grand Prix Polski – memoriału im. Wiesława Maniaka. W tym cztery złote.
Aż trzy złote krążki padły łupem Artura Kamińskiego, który zwyciężył w biegach na 100, 400 i 1500 metrów.
Złoto dorzuciła też Jolanta Bilińska w rzucie oszczepem.
Srebrny i brązowy krążek wywalczył Damian Wróblewski w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem 2 kg.
Na najniższym stopniu podium stanęli Dawid Milewski i Paulina Oleksy w rzucie dyskiem oraz Andżela Szymczyszyn w rzucie oszczepem.
Fot. Start Szczecin